Ako obchodovať na burze- rozhovor s J. Mazurom

07.10.2013 09:43

V: Jirko, tak co je na začátku, štěstí, nebo peníze?  Potřebuješ na burze štěstí, nebo máš nějaké fígle?

J: Je to tak, jak říkáš, Vladimíre. Vždy je důležitější aktuální stav mysli. Ten podmiňuje případné výsledky. Vše, co v životě děláme, souvisí s tím, jak myslíme. Nejsme-li šťastní, výsledky, ani peníze se nedostaví. Opačně to fakt nefunguje. Kdo si myslí, že ke štěstí příjde tím, že nejdříve někde vydělá peníze, tak to opravdu nefunguje. Nejen na burze, ale i v podnikání lze dosáhnout obojího. Peníze jsou fajn, když jsi šťasný a v pohodě. A na té burze, jistě, i ten kousek štěstí občas potřebujeme… Bez něj přece nefunguje nic!

V:  Tebe baví co děláš, užíváš si život. Jak si vyděláváš peníze?

J: Ono samo se nic nevydělává. Peníze a vše, co vytváříme ve své realitě, jsou stavem mysli. A já se snažím si věci na burze ani životě moc nekomplikovat. Prostě jednoduchý přístup, pár hodin týdně nebo měsíčně. Nic, za co bych položil život, zdraví. Štěstí a pohoda jsou přednější. Burza i jakékoliv podnikání jsou jen nástrojem. Je fajn, když nás baví to, co děláme. Potom to funguje :-)

V: Pro spoustu lidí to jěště stále vypadá jako nezodpovědnost - užívat si život :) A burza - to je přece hazard? První myšlenka spoustu lidí napadne - tohle je jen pro ty šílence, kteří nevědí co s penězi! Jak to tedy je?

J:  Hazard je nic nedělat. Předstírat, že to nejde. Hazard je o nic neusilovat. Na druhé straně, pokud máš na mysli hazard, jako hru, takovou tu bláznivou, zničující… Tak takto to vážně němám nastavené. hazardéři se vyskytují ve všech skupinách lidí i profesí. Nejen hazardní hráči, ale i lidé, kteří hazardují se zdravím, se závislostí, se vztahy… Hazard je stav mysli, možná tak trošku nemoc. Nic z toho se nemusí týkat toho, kdo se na splnění svých vizí prostě upně s odhodláním a trošku odpovědně. Mimo jiné, řízení peněz na burze, má-li být úspěšné, musí být na míle daleko pojmu hazard. Je to mentální proces, který musí mít pod kontrolou rizika. Jako ostatně ve všem…

 

Jednoducho začať možete aj tu

ZHRNUTIE:

Štěstí je klíč k penězům, vztahům, zdraví a úspěchu. Opačně to nefunguje!

Nejen pro tradery, podnikatele, ale i pro všechny, kteří touží po lásce, seberealizaci, bohatství, zdraví a úspěchu. A samozřejmě chtějí být ziskoví na burze.

Šokující zjištění!

Víte, že rozhodovací procesy ve stavu mysli odpovídající emočnímu stavu -> pocitu ŠTĚSTÍ, mají rozhodující vliv na 80% úspěchů a zisků na burze i v podnikání?

Víte, že rozhodovací procesy realizované ve stavu mysli, když pocity štěstí nejsou aktuální, nebo dokonce odpovídají stavu emočního napětí, neštěstí a negativního naladění, jsou odpovědné za 80% všech neúspěchů, nehod, ztrát na burze, v podnikání, vztazích?                                                                     

zdroj: www.centrumzmen.cz

 

Späť

         NOVINKA
 AUTOMAT NA PENIAZE

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

              Ako zarobiť na internete

         

      NAJLEPŠIE ZLATNICTVO

              

Poď na ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez licencie NBS

- atraktívne odmeny

- pasivný príjem 

       

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

       

 UBYTOVANIE a WELLNESS ZA SUPER CENY- CELÝ SVET

 

        

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

Získajte rýchly a bezpečný WordPress

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
BRATISLAVA

0907 535 928

OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

                       Plus500

TOPlist

        TOPlist

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode