Ako zarobiť v MLM 1

03.10.2011 15:56

MLM – multi level marketing alebo VOS-viacstupňový obchodný systém

– moderný spôsob obchodu III. tisícročia

Kým v roku 1975 bolo na svete menej ako 100 firiem s aktívnym marketingom MLM, dnes sú ich tisíce a využívajú  tento systém takéto firmy ako:

Gilette, Master Card, Toyota, Canon, Panasonic, Toshiba, Sharp, Avon, Amway a skoro všetky sprostredkovateľské finančné a poisťovacie spoločnosti.

Obchodný poradca nepodlieha pri svojich obchodných aktivitách pokiaľ ide o geografické hľadisko nijakým obmedzeniam. Kým dodržiava základné smernice svojho podniku, má pri ponuke produktov voľnú ruku – koná vo svojom mene a na vlastný účet.

Základnou a najpôsobivejšou marketingovou metódou v klasickom MLM je odporúčanie z osoby na osobu, teda reklama z úst do úst alebo dnes aj cez e-maily a Skype. Spokojní zákazníci odporúčajú produkt ďalším a privádzajú tak nových klientov.

 

1, Klasický MLM a jeho výhody :

 

MLM-Výhodné štartovacie podmienky:

Vstup do MLM je možný pre každého nezávisle od veku, vzdelania a telesnej spôsobilosti, pretože aj pre telesne postihnutých sa ponúka šanca založiť si takúto profesijnú existenciu. Vedomosti a skúsenosti, ktoré každý spolupracovník potrebuje na vybudovanie si svojho vlastného obchodu, získa postupne v rámci svojej obchodnej činnosti. Najmä v jeho štartovacej fáze MLM ho podporuje celý rad ľudí (napr. jeho sponzor), a ďalší veduci ktorí su nad ním a ktorí majú mimoriadny záujem na jeho úspechu, pretože sami z neho profitujú vo forme rozdielových provízií, ktoré im podnik s MLM vypláca.

 

MLM-Dobré zárobkové možnosti:

Spolupracovník v MLM  môže výšku svojho zárobku sám priamo ovplyvniť. Rozhodujúca je osobná angažovanosť a výkon, ktorý podal pri predaji a pri budovaní vlastnej obchodnej organizácie v MLM. Sám sa môže rozhodnúť, či sa bude trvale snažiť len o vedľajší príjem, alebo bude vykonávať svoju samostatnú činnosť ako hlavné zamestnanie. Pretože potrebuje len veľmi malý štartovací kapitál, môže v MLM svojou obchodnou činnosťou dosiahnuť veľmi rýchlo zónu zisku, a to pri nepatrnom riziku straty. Okrem toho pre vlastnú potrebu môže produkty, ktoré ponúka, získať za „nákupnú“ cenu, a tak usporiť na životných nákladoch a získať „nepriamy“ príjem. A v neposlednom rade môže svoj príjem zvýšiť daňovými odpismi, na ktoré majú nárok všetky samostatne zárobkovo činné osoby.

 

MLM-Nepatrné podnikateľské riziko:

Spolupracovník v MLM môže budovať na hotovom podnikateľskom pláne. Podnikateľské úlohy, ako je prieskum trhu, výroba, skladovanie, dodávka tovaru a zúčtovanie vrátane objasňovania všetkých právnych a daňových otázok, ktoré sa pritom  môžu vyskytnúť, zostávajú na podniku s MLM. Spolupracovníci sa úplne sústreďujú iba na reklamu a predaj výrobkov.

Aj frenchising umožňuje porovnateľné výhody, pretože aj pri tomto spôsobe obchodovania sa ponúkajú „vopred premyslené“ plány, no pri frenchisingovom modeli musí mať samostatne činná osoba k dispozícii neporovnateľne vyšší kapitál na investície než v MLM  investuje. Riziko finančnej straty pre nového registrovaného samostatného spolupracovníka v MLM je teda veľmi obmedzené a zvládnuteľné.

 

Veľká podnikateľská sloboda v MLM:

Pri vytváraní podniku má spolupracovník v MLM široké pole pôsobnosti, pokiaľ ide o vlastné rozhodnutia, to znamená, že  pri budovaní vlastnej organizácie, jej veľkosti, a tým aj príjmov ho takmer nič neobmedzuje. To platí aj z geografického hľadiska, lebo v MLM nejestvuje nijaká ochrana územia.

Nezávislosť v MLM:

Spolupracovník v MLM je pri stanovovaní svojich obchodných cieľov a kritérií úspechu nezávislý: sám si určuje svoje sídlo, pracovné nasadenie a pracovný čas. Ba čo viac, všetci členovia jeho organizácie sú nezávislí partneri, za ktorých nemusí na seba brať nijaké záväzky, ako je to v prípade zamestnávateľa. Jeho príjem v MLM síce závisí aj od príjmu jeho partnerov, ale nie je s nimi nijako zmluvne viazaný. Nepotrebuje si prenajať dráhe obchodné priestory, ani zamestnávať personál, takže môže obchodovať s minimom fixných nákladov.

Späť

e book

e book, infobankovky, eura, e book

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

 tlačitko, pozrieť zdarma 

 

E BOOK peniaze-riešenie

horúce tipy, webporadca.eu, peniaze

Podnikajte s emailingom a užívajte si podnikanie z plaže

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

         NOVINKA
peniaze, bankovky Eura
 AUTOMAT NA PENIAZE
 
  baner AOS forex, burza
 

Vyskúšaj DEMO účet na burze

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

              Ako zarobiť na internete

         

bankové karty, mastercard, skrill

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

      NAJLEPŠIE ZLATNICTVO

zlato, diamanty, šperk, prsteň

              tlačitko objednať

Poď na ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  investičné zlato - zliatok v obale

SÚPER LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

       

 UBYTOVANIE a WELLNESS ZA SUPER CENY- CELÝ SVET

 Hotel holiday inn Bratislava, peniaze, školenia

        

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

Získajte rýchly a bezpečný WordPress

Športovec, svaly, potencia, práca, peniaze

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
BRATISLAVA

0907 535 928

OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

                       Plus500

TOPlist

        TOPlist

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode