Prečo je fajčenie tichý zabiják a elektronická cigareta lepšia voľba ?

10.04.2013 10:14

Takmer každý človek pri otázke čo je mu najvzacnejšie, odpovie ZDRAVIE na prvom alebo druhom mieste. Ak ste fajčiar tak sa asi klamete. Teraz mate možnosť urobiť ktočik k tomu aby to tak bolo. Uvádza sa, že dym z normálnej cigarety obsahuje okolo 4000 látok v plynnom či pevnom skupenstve.

Mnoho ľudí, ktorí vymenili klasické cigarety za elektronické, zaznamenalo okamžite zmeny, či už ide o krásu alebo zdravie. Prechod od staromódneho k modernému spôsobu fajčenia prináša obvykle výborné výsledky.

Elektronicka cigareta, e-liquid


Predstavujeme vám päť zásadných vecí, ktoré vnímajú fajčiari ako najväčšie výhody prechodu na e-cigaretu :


1. Nebudete smrdieť od nepríjemného dymu ! Veľa e-fajčiarov si pochvaľuje, že už nesmrdia tabakom, čo je výhodné nielen pre nich, ale i pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v ich okolí. Viete si predstaviť, že môžete spokojne fajčiť a nebude vám neustále páchnuť oblečenie alebo vlasy ?
2. Povedzte dovidenia tabakovým škvrnám a pachom na vašich rukách! Elektronicka cigareta vám pomôže vyhnúť sa takýmto nepríjemným situáciám a už sa viac nemusíte hanbiť, keď niekomu podávate ruku.
3. Získate nové chute! Tabak je známy tým, že zhoršuje schopnosť cítiť chuť potravín. Keď tabakové cigarety zmiznú z vášho života, pripravte sa na svet vôní a chutí, ktoré vám chýbali.
4. Budete cítiť príval energie! Väčšina fajčiarov, ktorí prestali fajčiť tabak sa cíti lepšie a sú aktívnejšími. Keď sa toxíny vyplavia z tela von a pľúca začnú bežať na plný výkon, budete mať v obehu okamžite viac kyslíka, čo sa odzrkadlí aj na vašej kondícií a energii.
5. Budete mať krásnu pokožku! Cigaretový dym spôsobuje vrásky už v rannom veku a pleť je mdlá a bez života. Po skončení s cigaretami si môžete rýchlo všimnúť, že tvár vyzerá mladšie a zdravšie.
Z uvedeného je vidieť, koľko problémov môžete odstrániť prechodom na e-cigarety, pričom sa nemusíte zbaviť nikotínu. Vyskúšajte to
Niet pochýb, že náš životný štýl sa neustále mení. Žijeme hekticky a stále sa niekam ponáhľame. Niekedy je naozaj ťažké byť ohľadom blízkej budúcnosti optimistický, ale existujú veci, ktoré vám môžu život uľahčiť.


Prechod na elektronické cigarety je skvelý spôsob ako ušetriť, a to nehovoríme len o peniazoch.

Predstavujeme vám niekoľko spôsobov ako elektronicka cigareta dokáže byť šetrná.
Šetrnosť k vašim financiám – samozrejme veľkou výhodou e-cigariet je finančná úspora. Fajčením elektroniky môžete ušetriť niekoľko desiatok až stoviek € v závislosti od toho aký silný fajčiar ste.
Šetrnosť k vášmu času – hovorí sa, že čas je všetko, čo máme. Ľudia, ktorí fajčia tradičné cigarety nemôžu fajčiť kdekoľvek. Musia teda odchádzať z práce, z reštaurácií alebo zo svojho bytu, aby si mohli zapáliť. Týmto však veľakrát strácajú drahocenný čas, ktorý by rozhodne dokázali využiť efektívnejšie.
Šetrnosť k životnému prostrediu – ochrana životného prostredia bola v minulosti módnou záležitosťou, avšak dnes sa stala priam nutnosťou. Ohorky z tradičných cigariet sú jednou z hlavných príčin enormného znečisťovania prostredia, v ktorom žijeme, a to nehovoríme ešte o dyme a všetkých škodlivinách, ktoré unikajú do ovzdušia pri samotnom fajčení. Elektronické cigarety sú opakovane použiteľné a neobsahujú chemikálie, a teda tento problém by sme mohli ich používaním odstrániť.
Šetrnosť k svojmu telu - je zrejmé, že najdôležitejším dôvodom prechodu na elektronické cigarety je zdravie. Mali by sme byť šetrní k svojmu telu a dbať na to, aby sme ho zbytočne nezaťažovali. I v tomto smere sú určite e-cigarety vhodnejšou alternatívou.

Vyskúšajte to
1. E-fajčenie je teda zdravotne nezávadné, pokiaľ používate náplne s e-liquidmi bez nikotínu.
2. Pri náplniach s e-liquidmi s obsahom nikotínu je menej škodlivé ako všetky ostatné typy fajčenia, pri ktorých dochádza k horeniu. Pri e-fajčení nedochádza k horeniu a vďaka tomu sa z e-cigarety neuvoľňujú látky, ktoré vďaka nemu vznikajú. Neodpadá však inhalácia nikotínu, ktorý je sám o sebe samozrejme škodlivý. ..


Ako funguje e-cigareta?

Elektronická cigareta je postavená na jednoduchom princípe a to premeny roztoku, ktorý obsahuje príchuť a hlavne nikotín, na syntetickú paru. Ako nosné médium príchuti a nikotínu je používaná najčastejšie látka propylenglykol.
Srdcom každej e-cigarety je tzv. atomizér. Pri potiahnutí z e-cigarety, podtlakový senzor v batérii zapne obvod a začne napájať atomizér. V atomizéri je žhaviace teliesko, ktoré sa aktivuje a začne odparovať kvapalinu s nikotínom a príchuťou, ktorú e-fajčiar vdychuje, tak ako pri bežnom fajčení. V závislosti na kvalite e-cigarety a použitom atomizéri potom vzniká buď veľa syntetického dymu alebo naopak. U najnovších modelov je už tvorba dymu natoľko dobrá, že fajčiar vydychuje pomerne slušné množstvo a musíme podotknúť, že niekedy už aj predčia klasickú cigaretu a tak je pocit z e-fajčenia naprosto dokonalý.
Existujú rôzne úrovne nikotínových náplní a tak si každý fajčiar ľahko nájde to čo práve jemu vyhovuje. Kvapalina slúžiaca k doplňovaniu do náplní pre e-cigarety, e-cigary a e-fajky sa nazýva e-liquid.
Vyskušajte

Späť

baner úvodná stránka

Jozef Jankaj foto

AUTOR BLOGU : Ing. Jozef JANKAJ

Vítam Ťa na mojom blogu, tento blog píšem 6 rokov a sú to prevažne moje skúsenosti a názory.  Nie som veľký podnikateľ, politik ani svetový leader. Som  skúsený človek, ktorý píše o tom čo si vyskušal a zažil... Mám 56 rokov a vyše 30 ročné skúsenosti s finančnými produktmi a podnikaním....

e book

e book, infobankovky, eura, e book

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

Vlož dole svoj e mail a stiahni

E BOOK peniaze-riešenie

baner horúce tipy

CENA ZLATA bola v roku 2006 cca 400 USD, chceš čakať kým bude nad 4 000 USD za uncu (31g) ?

Aktuálna cena je dole

www.zlatopredaj.sk

Podnikajte s emailingom a užívajte si podnikanie z plaže

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

  NOVINKA

peniaze, bankovky Eura
 AUTOMAT NA PENIAZE
 
  baner AOS forex, burza
 

Vyskúšaj DEMO účet na burze

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

              Ako zarobiť na internete

         

bankové karty, webporadca.eu

 

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

      NAJLEPŠIE ZLATNICTVO

zlato, diamanty, šperk, prsteň

              tlačitko objednať

New eToro CZ

Už v roku 2 000 som mal vyše 300 manažérov a fin. poradcov

Pomôžem aj Tebe vybudovať

ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  investičné zlato - zliatok v obale

 

SÚPER LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

       

 UBYTOVANIE a WELLNESS ZA SUPER CENY- CELÝ SVET

 Hotel holiday inn Bratislava, peniaze, školenia

        

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

Získajte rýchly a bezpečný WordPress

Športovec, svaly, potencia, práca, peniaze

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
BRATISLAVA

0907 535 928

OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

                       Plus500

TOPlist

        TOPlist

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode