Prečo STIFORP ?

23.03.2013 19:47

Existuje viac ako 200 miliónov  ľudí ktorí robia alebo hľadajú domáce podnikanie a skôr či neskôr budú  potřebovat  túto službu ... STIFORP . [ZISK pospiatky]
Tu je zaujímavý fakt ... v Yukonu a Californií  najviac zarobili Tí, ktorí predávali banské nástroje, nie baníci.
Teraz ... powerline vám ukáže, ako rýchlo spoločnosť rastie, pretože s týmto plánom Pay, každý má iba 2 predné líniu pozície v tomto rýchlo plniaci spoločnosti nútené 2x14 Matrix a raz, keď sú naplnené tieto dva body, jediným miestom pre všetky ostatných ísť, je pod tých, ktorí sú už tam.
STIFORP jednoducho profituje, a ak sa pozriete na "Leader rady" si môžete prezrieť, ako veľkého úspechu ľudia majú. Niektorí už osobne zaregistrovali  5, 10, 20, 50 ľudí ... niektorí s viac než 100 ľudí.
Nemyslite si, že budete musieť zapísať 100 ľudí, aby ste zarabali veľké  peniaze ... v skutočnosti, môžete max z Pay plán má len dve osobne zapísaných ľudí. Ide o to, títo lídri majú len v dvoch polohách prednej línie a čo to znamená pre vás je ALL z týchto ostatných ľudí, ktoré spadajú pod všetkými, kto je už v matici. Takže, všetci ľudia, ktorých vidíte pod vami v elektrickej sieti teraz, je NIČ. Áno ... pôjdeš do matrice pred všetkých tých ľudí, ktoré je skvelé, ale to nie je to, čo je vzrušujúce!

 

Dovoľte mi, aby som ukázal, ako to funguje ...

Prosím, nájdite e-mail, ktorý ste dostali od support@stiforp.com a kliknite na odkaz v e-maile (alebo jednoducho prihlásiť na svoj vlastný back office stiforP).
Potom kliknite na tlačidlo " Genealogy "kartu (alebo ako platenú člen kliknite na" spoločnosť Momentum "kartu na ľavej strane vášho back office stiforP) v hornej časti a uvidíte, koľko PLATENÉ poslanci pripojili od prvého pre-predmetu , rovnako ako to, koľko práve vopred zapísaných před  Vami. Potom sa pozrite na ľavom dolnom rohu a uvidíte ... Kliknite tu k videniu všetci pod vami v Powerline.

 

TERAZ ... čo je vzrušujúce je stovky ľudí, ktorí sa pripojí na budúci týždeň a tisíce ľudí, ktorí sa pripojí na budúci mesiac a potenciál stovky tisíc alebo dokonca milióny ľudí, ktorí nastúpili v priebehu najbližších 12 mesiacov.


Všetci títo ľudia idú do 2 x 14 matice POD ľudí, ktorí sú už tam ... to je to, čo powerline je všetko okolo. Ste začíname chápať, že je to, čo robí tento POWERLINE systém tak silný a to je jeden z dôvodov, prečo STIFORP je jedným z najrýchlejšie rastúcich spoločností v tomto odvetví?
OPÄŤ ... Pamätajte si, že viac ako 100 miliónov domáce podnikanie operátormi (Network Marketers) v tomto svete, a skôr či neskôr budú  mať STIFORP.
Nenechajte si nadšenie z 200 ľudí, ktoré vidíte pod vami v elektrickej sieti, pretože možno niektoré z týchto ľudí bude spadať pod vami v matici, ale to nie je tam, kde sú peniaze ...Čo je tak vzrušujúce, je Milióny ľudí, ktorí majú v úmysle pripojiť sa k tomuto programu v najbližších  rokoch. Jediné miesto, je  pre ne  je pod tých, ktorí sú už tam

                                                           VSTUPIŤ

Späť

         NOVINKA
 AUTOMAT NA PENIAZE

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

              Ako zarobiť na internete

         

      NAJLEPŠIE ZLATNICTVO

              

Poď na ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez licencie NBS

- atraktívne odmeny

- pasivný príjem 

       

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

       

 UBYTOVANIE a WELLNESS ZA SUPER CENY- CELÝ SVET

 

        

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

Získajte rýchly a bezpečný WordPress

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
BRATISLAVA

0907 535 928

OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

                       Plus500

TOPlist

        TOPlist

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode