Ako a kde nakupiť zlato ?

17.10.2013 13:34

Prečo nakupovať zlato ?

Zlato sú peniaze. V súčasnosti celý svet používa nekryté, takzvané „fiat money“ alebo „papierové peniaze“, ktoré majú len nominálnu hodnotu, ktorá je na nich vytlačená a ktorá úzko súvisí s dôverou, ktorú majú ľudia k vytlačenému číslu, prípadne tomu, kto ich vydáva (tlačí). Osudom „budiž peňazí“ je to, že ich hodnota vždy klesne k ich skutočnej hodnote a tou je NULA. Súčasné „papierové peniaze“ nie sú kryté ničím, preto ich vlády prostredníctvom svojich Centrálnych bánk môžu natlačiť toľko, koľko si zmyslia. Je jedno, či je to dolár, euro, libra, yen alebo česká koruna. Každý novovytlačený dolár, každé nekryté euro, znižuje hodnotu ostatných „budiž peňazí“. Všetky „budiž peniaze“ sústavne strácajú hodnotu alebo lepšie povedané, strácajú kúpnu silu. Za „budiž peniaze“ si kúpite každý rok menej a menej tovaru, prípadne si za ne nekúpite vôbec nič, lebo pravidelne zanikajú a vznikajú ďalšie „budiž peniaze“, ako bola zmena z československej koruny, slovenskej koruny, teraz euro.

Nakupovať v eshope alebo od predajcu ?

Nakupite v pohodlí domova. V eshope ušetrite 10 až 30 % oproti nakupu cez predajcu.

Zlato je ochrana

pred týmto procesom a naopak, zlato svoju kúpnu silu udržuje alebo dokonca zvyšuje. Je veľmi nebezpečné, priam riskantné, spoliehať sa na úspory a sporenie si v „budiž peniazoch“. Predpokladám, že ste nikdy nestretli nikoho, kto by šetrením „budiž peňazí“ zbohatol. Ak si šetríte v „budiž peniazoch“, tak pravdepodobne na termínovaných účtoch. V súčasnosti je najvýhodnejší úrok prí niekoľkoročnej viazanosti 3-4%. Oficiálna inflácia za rok 2011 je necelých 3,9%. Zlato za rok 2011 vzrástlo 8%. Každý, kto si sporí a odkladá „budiž peniaze“, stratil časť kúpnej sily. Navyše úroky pri termínovaných vkladoch podliehajú 19% zdaneniu. Kto má zlato, získal 4% kúpnej sily. Zlato má navyše veľmi výhodné zdaňovanie a neuplatňuje sa naň DPH. Predaj vaších zlatých a strieborných mincí či tehličiek sa nezdaňuje podľa Zákona o dani z príjmov 595/2003 Z.z., § 9, písmeno c) - príjmy oslobodené od dane.

Akú veľkú časť majetku držať v drahých kovoch ?

Bežne sa odporúča držať v zlate a striebre 10% voľných prostriedkov. V krízových a neistých časoch by mal tento pomer rásť, zlato a striebro by malo tvoriť základ investičného portfólia. Zlato a striebro by malo počas krízových čias a neistom monetárnom vývoji nahradiť papierové aktíva. Preto mať napr. 30% v zlate, 20% v striebre a 30% nehunuteľnosti a len 20 % v hotovosti, je veľmi dobrá stratégia.

Nie je zlato drahé ?

Zlato sa môže zdať byť drahé, ale jeho cena v papierových peniazoch bude naďalej stúpať. Vážne problémy s hospodárením štátov, žitia na dlh, nesplácaním dlhov a následným tlačením „budiž peňazí“ sú základné fundamenty, ktoré hovoria v prospech ďalšieho rastu ceny zlata a striebra. Aj malé množstvo zlata a striebra je lepšie, ako žiadne, preto netreba podľahnúť negatívnym myšlienkam a začať akumulovať si zlato a striebro pre seba.

Ako a prečo sa v eshope registrovať?

Registrovanie je jednoduché a uľahčí vám ďalší nákup a komunikáciu s našou spoločnosťou. Pre zaregistrovaných zákazníkov ponúkame rôzne doplnkové služby, ako napr. pravidelný investičný newsletter GoldSilver.sk, affiliate program (možnosť zarobiť si bez námahy, a to len odkazovaním na našu stránku), zasielanie noviniek a výhodných cenových ponúk, možnosť súťažiť o zlatú alebo striebornú tehličku a ďalšie výhody.


Registrácia je bezplatná. Kliknite SEM

Ako nakupovať ?

Vstúpte do e-shopu, vyberte si produkt (zlato alebo striebro, tehličku alebo mincu), zvoľte požadované množstvo a kliknite na tlačítko “Kúpiť”. Po ukončení nakupovania kliknite na “Pokračovať”, kde môžete skontrolovať obsah objednávky a vyplníte informácie potrebné k úspešnému splneniu objednávky, t.j. Fakturačné a Dodacie údaje, potvrdíte súhlas s obchodnými podmienkami a kliknete na “Dokončiť > Vystaviť faktúru”.

Akým spôsobom obdržím tovar, ktorý som si objednal/-a?

Tovar zasielame dvoma spôsobmi:
1. prostredníctvom kuriérskej služby (poistené do sumy 20 000 EUR), pričom je tovar dodaný na Vami určenú dodaciu adresu. Cena dopravy a poistenia zásielky je stanovená podľa celkovej hodnoty objednávky (minimálne 6,50 EUR). E-mailom obdržíte kód (tracking Nr.) na sledovanie zásielky.
2. prostredníctvom zasielateľskej služby (poistené do sumy 700 EUR), pričom si tovar osobne preberiete vo Vami zvolenom odbernom mieste. Cena dopravy a poistenia zásielky je 2,40 EUR. E-mailom obdržíte kód (tracking Nr.) na sledovanie zásielky a SMS-notifikáciu o uložení zásielky v odbernom mieste.

Akým spôsobom sa platí za tovar ?

Platby za tovar je možné uskutočniť on line bankovým prevodom alebo vkladom na účet.
Môžem u vás nakupovať len ako osoba, alebo môžem zaregistrovať aj svoju firmu ?
Oboje. Náš e-shop a všetky naše služby sú pre fyzické i právnické osoby. Ak máte prosperujúcu firmu, je veľmi výhodné previesť vaše voľné finančné prostriedky na zlato alebo striebro.
 

                            VSTUPTE do  ESHOPU  so ZLATOM 1 klikom

 

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT