Ako schudnúť pomocou lunárného cyklu ?

15.12.2012 21:13

nemusíme byť astrológ ,aby sme zhodili nejaké to kilo, bez drastických diét a úmorných cvičení.

Mnohí sme si dali k ešte Novému roku predsavzatia, schudnem, prestanem fajčiť,nebudem viac piť /lebo viac sa nedá „hi hi“/. Je dosť namáhavé robiť zásadné zmeny v Zime, keď všetko spí, a aj naše telo je tak trošku  prispaté. Na začiatku roka, po sviatkoch plných kulinarských hojností, keď sa naše telo spamätáva z tohto „šoku“ a ešte mu nastolíme ďalší: „Idem chudnúť!“
Ak sa nám to na začiatku roka nepodarilo, nezúfajme ideálny čas je po každom Splne . Je to obdobie vhodné na začiatok niečoho čo má tak ako Luna ubudnúť. /Luna po splne začína ubúdať/.

Takže je nám naklonený aj vesmír. Tak : poďme, do toho!“.

Stačí sa večer pozrieť na oblohu a riadiť sa podľa toho čo na nej vidíme,respektíve nevidíme. Samozrejme, ak nie je zamračené.
Ak na oblohe vidíme veľký žiarivý kotúč, znamená to, že je spln ale jeho vplyv začne už o deň skôr . Tento vplyv trvá približne 3 dni.
V tomto období je ideálne začať držať pôst, ale hovorili sme si, že nič drastické. Takže pijeme ovocné a zeleninové šťavy, vyhýbame sa soli,jeme ľahšie stráviteľné jedlá, pretože telo ľahšie prijíma živiny ale aj to čo nám veľmi neprospieva, teda je veľmi pravdepodobné, že ak zjeme obvyklú dávku, priberieme. Ďalším prírodným úkazom je, že žiarivý kotúč nám začne z jednej strany ubúdať postupne až do písmena C. Hovoríme tomu že Luna ubúda, alebo pre ľahšie zapamätanie cúva /od C/. Trvá asi 12-13 dní. Ideálne obdobie na redukciu váhy, začiatok diéty, detoxikáciu  organizmu. Čím je Luna menšia, tým je účinok silnejší.

Cúvajúca Luna podporuje prečisťovanie celého organizmu.

Vhodný je žihľavový alebo iný bylinkový čaj. Všetko, čo zjeme ľahšie a rýchlejšie strávime. Menej nám chutí jesť, takže nejaké to kilo za toto obdobie zhodime bez väčšej námahy
Aj cvičenie v tomto období je menej namáhavé a ďalšie  kilo je preč. Ak za jasnej noci na oblohe nič nevidieť, znamená to, že je
Nov Jeho vplyv trvá približne 3 dni,

Proces očisty organizmu vrcholí. Telo ľahšie znáša abstinenčné príznaky, ideálne obdobie prestať fajčiť, piť kávu a alkohol, prestať sa prejedať, jesť sladkosti. A nakoniec na oblohe nám začne pribúdať Luna do písmena D,alebo tiež pre ľahšie zapamätanie – dorastať. Toto obdobie trvá približne 12 – 13 dní. Tak isto ako Luna dorastá, tak aj naše telo „dorastá“ – priberá. Všetko čo zjeme sa ukladá a „priberáme aj z vody“. Nechce sa nám hýbať a už vôbec nie cvičiť. Takže pozor, vyhýbame sa sladkostiam, tukom a ťažko stráviteľným jedlám, aby sme naspäť nepribrali, čo sme za posledné dva týždne schudli.


Štítky:

chudnutie podľa Luny | ako schudnuť | dieta

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT