Ako zarobiť v MLM 6

06.11.2011 20:56

 PODMIENKY ÚSPECHU

Predstavte si, sú len dve:

- Vybrať si vhodný MLM, firma, produkty, systém

- Nadšene a veľa pracovať aby ste postúpili aspoň na 5-6 líniu

 

Jedno upozornenie:

Keďže MLM  je dynamický, rýchly a úspešný obchodný systém, je využívaný dvoma spôsobmi.

  1. na úspešnú zárobkovú činnosť s perspektívnou kariérou
  2. na úspešné vytiahnutie financií od ľudí pre niekoľkých majiteľov a manažérov, ktorí v takejto firme majú rozprávkové príjmy

 

 

A to najdôležitejšie ako to rozoznať:

Napr. vo firme podľa prvého bodu z 10 nových ľudí po roku 5 až 7 z nich niečo zarobili, vo firme podľa druhého bodu zarobil 1, zvyšní spolupracovníci sú v strate niekoľko 100 až 1000 Eur resp. USD.

 

ZDROJE POTENCIALNÝCH SPOLUPRACOVNÍKOV a KLIENTOV

 

- Rodina a priátelia

 

- Spolupracovníci a kolegovia

 

- Priatelia vašich priateľov

 

- Reklama prostřednictvím služby Google Ad-words

 

- Sociální sítě (facebook, twitter, hi5, my space, orkut)

 

- Komentář na webovém blogu

 

- Pište články o projektu na PR weby

 

- Uveřejňujte komentáre na webové fóra

 

- Najdite si webové stránky o marketingu

 

- Oslovte ľudi hľadajucích prácui na JOB serveroch

 

- Inzertné portály

 

- Inzerujte aj vy ve vašich místních novinách a na weboch

 

- Urobte newsletter kampaň

 

- Prevádzajte svoje vlastné prezentace

 

- Organizujte online webinare

 

Nezabudnite -jeden z dôvodov prečo má MLM zlú povesť je, že MLM je asi v 80% prípadov prezentovaný nesprávnym ľuďom.

 

Je ponúkaný ako práca na čiastočný úväzok alebo práca na doma ľuďom, ktorí v skutočnosti chcú len pravidelný príiem  a pevnú pracovnú dobu.

  1. MLM je náročný a dlhodobý džob. Je to systém pre podnikateľov, ktorí chcú mať firmu doma namiesto toho, aby si prenajímali kancelárie a budovy. Veľká väčšina marketérov stále propaguje MLM ako "príležitosť zarobiť tisíce za pár hodín práce týždenne!" To je samozrejme dosiahnuteľné... ale nie na začiatku. Na začiatku je skôr veľa driny za málo peňazí - alebo dokonca úplne zadarmo.
  2. Ľudia, ktorí očakávajú "prácu na doma" si predstavujú pravidelný príjem každý mesiac a nie veľké zisky niekedy v budúcnosti. práca na doma je presne určená. Treba splniť určitý cieľ, určité normy, odovzdať prácu do určitého termínu. A tým sa to uzavrie. V MLM však nič také urobiť nemôžete. Nemôžete presne povedať koľko zmlúv uzavriete v konkrétny deň, koľko peňazí zarobíte, atď. V MLM môžete len stanoviť úroveň svojej aktivity, nie výsledok jednotlivých akcií.                                                                                                                              .               Ako každý obchod aj MLM si vyžaduje odhodlanie, energiu, výdrž a ochotu riskovať. V obchode ste zodpovední za vaše úspechy len vy, nikto iný. Na rozdiel od toho práca na doma (napríklad prepisovanie textov) si žiada len čas a energiu. Ľudia, ktorí očakávali prácu na doma, nie sú pripravení na zodpovednosť, ktorú si obchod vyžaduje, pretože to nie je to, čo chcú. Bez toho, aby oni sami chceli, nepomôžu žiadne motivačné semináre a neustále povzbudzovanie sponzorov.
  3. Prečo si váš nový distribútor nechce urobiť svoj zoznam potenciálnych zákazníkov? Pravdepodobne preto, že práca na doma žiaden takýto požiadaviek nepozná - nevyžaduje vlastnú tvorivú prácu. Podnikatelia intuitívne chápu, že je potrebný prieskum. Ľudia, ktorí hľadajú prácu na doma to nepochopia - ochotne sa však postarajú o zákazníkov z vášho zoznamu. Je váš nový distribútor znechutený a otrávený vašimi snami a víziami budúcnosti? práca si zvyčajne nevyžaduje nadšenie a duševnú alebo citovú energiu. Tam nie je dôležité snívanie a vízia budúcnosti. Ak ponúkate vašu príležitosť ako prácu, budete mať distribútorov, ktorí nebudú chodiť na stretnutia a nebudú sa zúčastňovať seminárov. Prečo? Pretože chcú prácu a nie podnikanie!

Ak chcete dobrých distribútorov, ponúkajte príležitosť podnikateľom. Tí, čo hľadajú rutinnú prácu na doma však do tejto skupiny nepatria. Neskrývajte vašu príležitosť pod "ponukami práce" alebo inzerátmi v rubrike "voľné pracovné miesta". Potrebujete nájsť podnikateľov. Ak chcete mať stabilnú a silnú obchodnú skupinu, oslovujte ľudí, ktorí sa snažia ísť dopredu, ktorí sa pokúšajú urobiť niečo samostatne.

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT