Návod ako zarábať na webe- 6 krokov + 3 postrehy

16.06.2010 15:08

Je to veľký biznis, áno vo svete je to veľký biznis a niekedy už 20 roční a mladší študenti su v ňom úspešní, a zarábajú tisíce ...

Prečo ?

 lebo výnimka potvrdzuje pravidlo a piše sa o tých najlepších, nie o tisícoch čo im to nevyšlo- čiže zarobili malo o dosť menej ako chceli a planovali. Dobre, teraz konkrétne, áno zarábať cez internet sa dá a môže to dokázať každý kto ovláda počítač a ma internet.

Dokážem Vám dať 100 % záruku že ak si spravite web podľa tohoto návodu, niečo časom zarobíte.

No ak sa spýtate koľko a kedy to je už iná situácia.

  ODPOVEĎ- podľa svojích schopnosti, inteligencie, a najviac podľa času a energie ktorú tejto práci odovzdáte

Čiže je to súťaž a vyhrávajú NAJLEPŠÍ. Ako v športe výhra ten kto ma talent a veľa trénuje. Moj dnes už 20 ročný syn ma talent na tenis pred 10 rokmi som mu zaplatil trenera...no nemal,, talent,, (vydrž ) na trénovanie a nezískal v tenise nič.
Takže ak mate trochu talentu na takú činnosť a pridáte k tomu veľa prace, výsledok sa dostaví. Kedy ? Ak je vaš cieľ mať prijem 30 Eur/mesačne  bude to možno o 6 mesiacov ak 100 Eur/mesačne tak väčšinou až po roku práce.
Keďže vytvorenie webu sa dnes da svojpomocne za 10-100 Eur, nie je to veľká investícia a za par mesiacov sa môže vratiť.
 

Takže konkrétny návod je 


1,urobiť si web napr. cez webnode

Prečo cez nich ? 

jednoduchá administrácia, výborne štatistiky, dlhšia doba na rozbeh aj niekoľko mesiacov kým budete potrebovať aktivovať platené služby

2, naplniť web obsahom- články a informácie atď podľa zamerania

3, doplniť reklamné služby a banery
Google Adsense
Etarget
Aukro
Invia
Pelikan
Parfumy
Atď ďalšie najdete cez Google  Affiliate programy

4, Zaregistrovať domenu a pretransformovať web čiže ak ste mali www.mojweb.webnode.sk
Tak budete mať www.mojweb.sk/eu/com atď
Kroky 3 a 4 môžete prehodiť

5, Zaregistrovať web s novou domenou do katalogov, čím viac tým lepšie

je to mravenčia praca ale nutná na umiestnenie v Google a ziskanie navštevníkov

 

6, Ďalšia práca - doplňanie článkov, reklám a vylepšovanie webu

Najťažšia práca ( úmenie ) je ziskať navštevnosť cca 500 - 1000 návštev, alebo ešte lepšie navštevnikov za deň, vtedy začina byť web zarobkový

Alebo ďalšia možnosť je urobiť si vlastný e shoop, čo je o dosť náročnejšie a zdlhavejšie ak nemáte klasický obchod

Veľa úspechov 

žena, počitač, práca

Tvorba www stránok a ich optimalizácia- 3 postrehy zo skúsenosti

 Aha poviete si ďalší odborník, vôbec sa necítim v tomto obore odborníkom a skusenosti zbieram vďaka tomu že sa dajú stránky ,,vyrobiť,, a prevádzkovať bez zložitého programovania. V tomto článku len chcem poukázať na pár mojich skúsenosti, potvrdzujem že môžete mať obsahovo bohaté a zaujímavé stránky kým sú nové dosť ťažko sa ,,prederú,, na top návštevnosť 1 000 a viac denne ( ak nie je téma vašich stránok erotika, bulvár či krimipríbehy ale aj tam je obrovská konkurencia )

Takže po pár mesiacoch náročnej práce ( ak ste začiatočník ) zistite aká veľká a aktívna je konkurencia na webe , ak sa budete tešiť z 1. mety 100 návštev za deň musím Vás sklamať 70 % sú to ľudia z konkurencie, ktorí sledujú novinky a hľadajú inšpiráciu, neodsudzujem to, veď aj ja to robím, no musíte s tým počítať že títo ľudia nie sú bežní návštevníci a správajú sa inač, pozerajú na váš web odborným okom, málokedy Vám niečo napíšu alebo si niečo objednajú.
Ďalšia skúsenosť je s Google, kľudne sa Vám môže stať že stránku optimalizujete na kľučové slovo a návštevnosť pomaličky stúpa...no jedného dňa začne Google ponukať ľuďom synonymum vášho kľúčového slova a vaša návštevnosť bude v lepšom prípade stagnovať alebo dokonca klesať. Čo sa mne stalo napríklad so slovom denný horoskop, keď som sa prepracoval z ,,miliontej pozicie,, na cca 15, Google začal ponúkať horoskop na dnes a ľudia klikajú na to čo im dáva pod nos...
Tretia skúsenosť je že aj keď ma Google určite prepracovaný systém na určovanie poradia stránok pri vyhľadavani tento systém nie je orientovaný iba na obsah a kvalitu stránok ale aj na komerčné ciele, takže uprednostňuje určité stránky, aj určité veci na stránke uprednostňuje, na stránke si vyberá obsah ktorý sa mu hodí do vyhľadávania 
atď...
 

Ako zarobiť cez web viac ?

 Iná situácia je ak web mate na dopnenie svojej práce v MLM firme s reálnymi produktmi. Sice cez web väčšinou neziskate veľa zakazníkov, ale môžete ponukať a ziskať spolupracovníkov.  
 

VIAC ČLÁNKOV O TEJTO TEME

Ako zarobiť na internete

Anketa

Tento článok

Celkový počet hlasov: 186

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT