Návod ako zarobiť a mať sa lepšie- hlavný krok

31.08.2010 13:35

Existuje jedno pevné a presné pravidlo, či ste dôchodca alebo prezident mate k dispozicíí 24 hodín denne, ak odčitame cca 10 hodín na spanok, hygienu a jedlo zostáva nam 14 hodín každý deň. To čo počas tých 14 hodín robíme a čím sa zaoberame nám do určitéj miery ovplyvni život. Ak ste zamestnanec, ako väčšina dospelých Slovakov ( zatiaľ ) tak po odčitani cca 9 hodín na pracu aj s cestou Vám zostava len 5 HODÍN denne. To nie je veľa. Našťastie tu máme techniku- internet a televíziu, ktorá nám zrychľuje čas. Predstavte si že by ste bez Google chceli najsť niečo na internete alebo išli to hľadať do knižnice ( ak býváte v meste ) namiesto 10 minut by to trvalo aj 10 hodín.
Nezabudnite ak ste zamestnaní a nie ste šťastlivec, ktorý sa môže vzdelavať či surfovať počas pracovnej doby, mate len cca 5 hodín denne aby ste zmenili svoj život.
Prvý bod- internet využívať na vzdelávanie a zárobok, internet je obrovská svetová knižnica plná vzácnych aj múdrych informácií, no na Slovensku sa na ňom väčšinou zabavame. Facebook, Pokec, Youtube atď to sú slova vyhľadávania a miesta kde trávime voľný čas. Netvrdím že to nerobia aj Angličania či bohatí Američania alebo Švajčiari ale priznajme že si to skôr môžu dovoliť, ak je tam niekto zamestnaný väčšinou žije na dobrej úrovni a ma všetko čo na bežný život potrebuje.
Nikdy v histórii nebol taký ľahký prístup zadarmo k množstvu rad, návodov a možnosti zarobiť či vzdelávať sa. Áno je na webe aj veľa návodov, ktoré prinášajú zárobok len ich majiteľom či inzerentom, no ak človek oddelí ,,zrno od pliev,, nájde veľa užitočného. Zoberme si študenta či nezamestnaného, ktorý ma denne 4 – 8 hodín alebo aj viac voľného času. Za rok mimo víkendov to je cca 1 000 hodín ( 250x4 ) za ten čas sa da veľa naučiť či urobiť, nápr. obchodovať na burze, či vytvoriť kvalitnú webovú stránku. Viem že to veľa ľudí aj skúša, no hľadajú niečo kde by investovali par hodín a zárobili tisice Eur, to je lepšie podať Lotto.

Samozrejme sa tento článok netýka tých, ktorí sú majú náročné zamestnanie a máju dostatočný príjem cca 1 000 Eur či podnikajú...


 

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT