Rad/a nakupuješ, GOLDENBIZ Ti nakupy zaplati...

09.12.2012 10:16

 Robíme to všetci,robíme to každý týždeň ...

Beháme po obchodoch,supermarketoch,NAKUPUJEME,stojíme v dlhých radoch pri pokladni,vláčime ťažké tašky a DELÍME SA O ZÍSKANÉ INFORMÁCIE so známymi-kolegami v práci,susedmi,priateľmi...,aby aj oni neprišli o možnosť kúpiť lacnejšie kura,olej,ryžu...

A teraz ale úprimne-odmenil Vás niekedy majiteľ obchodu za dlhoročné nákupy a za reklamu čo mu robíte ? Dal Vám niečo za to,že ste k nemu poslali nakúpiť svojich priateľov?   NIE ?                                              GOLDENBIZ   ÁNO.

Stačí mi 1x za 2 mesiace spraviť nákup cez GOLDENBIZ -napr.olej,cestoviny,zubné pasty,sprchové gely,potravu pre králika,čistiace prostriedky...v hodnote 40€/1000Kč a mať 5 známych čo nakúpia tiež..(a každý môj známy má vlastných známych,tí zas majú svojich...)

Za každého jedného mám po 1€/25Kč až do 5.línie.

Čo to znamená?

Svoj 1.nákup som zaplatila celý....ale ten ďalší som už mala grátis...a dnes mám nielen zadarmo nákupy,ale aj hotovosť na účte a nákup mi kuriér vynesie až pred dvere.

Čo ma ešte čaká keď sa mi v GOLDENBIZ naplní 5 línií?

5x5x5x5x5= 3125€ mesačne.

Tak neváhaj a pridaj sa tiež do teamu GOLDENBIZ

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT