Ing Jozef Jankaj Na vršku 8 Bratislava 0907 535 928

Chcete aby Váš  finančný majetok rástol a rádi by Ste se poradili s nekým, kto si všetko vyskúšal na vlastných peniazoch a nemá len teoretické znalosti ?

Ahoj, volám sa Jozef Jankaj, aj keď mám titul, nemusíš ma pri stretnutí oslovovať p. inžinier :) Pozývam týmto na kávičku do mojej kancelárie v Bratislave . Na vršku 8 , parkovanie hotel Falkensteiner , zastávky Zochová a Kapucinská

S čím Vám môžem a chcem pomôcť ?  

Vybrať si najvýhodnejšiu HYPOTÉKU, vybrať si najvyhodnejšie POISTENIE osôb aj majetku, vybrať vhodnú OCHRANU majetku a rodiny, vybrať vhodné INVESTOVANIE, zabezpečiť si MESAČNÚ RENTU atď, to všetko v spolupraci s fin. inštitúciami

S finančným poradenstvom ( vtedy sa ešte mohlo toto označenie použivať ) som začínal v roku 1995 v spoločnosti OVB, ktorá tiež začínala. Po ročnom pôsobení som pochopil, že to nie je seriózne poradenstvo, skôr manipulatívny predaj (môj súkromný názor z tohto obdobia) Po tomto som začal spolupracovať priamo s fin. inštitúciami, kde som pôsobil do roku 2011. Počas tohoto obdobia som sa vypracoval z konzultanta na krajského riaditeľa, kde som školil a viedol viac ako 300 sprostredkovateľov - konzultantov. 

To hlavné však je, že som celú dobu veľa študoval a analyzoval aj sam používal finančné produkty od stavebněho sporenia až po futures na burze. Hlavná náplň a cieľ tohto webového projektu je poskytnúť nezávislé informácie a komplexne poradiť otvoreným ľuďom  v rôznych  životných situáciach s naplnením ich zámeru. Cca 35 rokov  študujem teoreticky aj prakticky oblasť ekonomiky a financií...Okrem toho som vlastnil firmu na výrobu športových potrieb a s manželkou realitnú kanceláriu...

   Chcem zdôrazniť že nepoužívam nátlakové a manipulatívne metódy jednania...

Okrem bežných produktov  ako životné poistenie či stavebné sporenie  mám aj ja 8 rokov sporenie do ZLATA ako hlavný produkt, Venujem sa aj burze, kde som dosiahol celkové zhodnotenie  cez 80 %, využitím nástrojov ETF, FUTURES na INDEXY a KOMODITY, a FOREXU. Vďaka tomu viem doporučiť vhodný čas a spôsob na nákup zlata a iné investicie.  Prečítal som cca 300 kníh a denne študujem finančné, ekonomické a burzové správy na internete. Moje množstvo hodín štúdia finančných produktov, burzových tém a obchodovania presiahlo

                   30 000 hodín

   čo už robí  človeka odborníkom v danej práci či profesii. Na  porovnanie, ak absolvujete VŠ, študujete 5 rokov  a učíte sa 200 dní do roka v priemere 8 hodín,  je to spolu 8 000 h.   

 Ak rozmýšľate či využiť moje služby a poradenstvo napíšem takýto príklad, Nie ste horolezec a do hôr chodíte ako turista, jeden večer dostanete nápad a dáte si cieľ vystúpiť na Krivaň alebo Gerlachovský štít aj so svojou rodinou. Keď si niečo o tom zisťujete, dozvietesa že potrebujete objednáť a zaplatiť si sprievodcu. Na daný termín sú voľný dvaja, jeden má 25 rokov, robí to 2 roky  a bol hore 5 x vždy úspešne. Druhy sprievodca ma 50 rokov bol hore 150 x ale 3 x sa so skupinou vratil bez vystupu a raz dokonca spadol a museli ho doniesť na nositkách . Ešte k tomu hlasia na Váš termín zlé počasie. Ktorého sprievodcu si vyberiete ?

         KONTAKT 0907 535 928 pracovné dni od 8.00 do 20.00 voľné dni SMS

                               Štatistika projektu WEBPORADCA od roku 2010

 

PS: Ak sa pri našom stretnutí zhodneme,že potrebujete produkt,( poistenie, úver, fondy) kde uzatvárať zmluvy môže iba človek s licenciou NBS ( všetky licencie aj skúšky z kapitalověho trhu som v minulosti absolvoval a vlastnil)  tak takýchto ľudi poznám a mám s nimi spoluprácu a daný produkt uzatvorite s nimi.

Chcem úvodnú nezáväznú konzultáciu

OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Športovec, svaly, potencia, práca, peniaze

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke